DRZWI - Wewnętrzne

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów i wprowadziliśmy do oferty drzwi wewnętrzne kilku producentów, tj. PORTA, VERTE, DRE, POLSKONE, AGMAR, DREW-HOLTZ, ERKADO. Spośród tak bogatej oferty z pewnością każdy odnajdzie model oraz kolorystykę drzwi odpowiednią dla stylizacji swojego wnętrza. 

 

PORTA, produkuje wysokiej klasy drzwi wewnętrzne: lakierowane, w sysntetycznych okleinach lub fornirowane (naturalna okleina). W ofercie firmy PORTA można znaleźć drzwi przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne oraz łamane. Istnieje również mozliwość wykonania drzwi z ościeżnicą renowacyjną, która nie wymaga wyrywania starych metalowych osiceżnic. Czas realizacji: 6 tyogdni. 

 

 

VERTE, to firma z 25 letnim doświadczeniem w produkcji drzwi wewnętrznych ramowych. Modele drzwi są wykonywane z płyciny MDF. Oferta modeli drzwi VERTE oparta jest na modelach, które cieszą się największa popularnością i sprzedażą wśród producentów. Czas realizacji: 6 tygodni. 

 

 

DRE to jedna z najpopularniejszych firm dostępnych na rynku drzwiowym w polsce. Bogata gama modeli i kolorów pozwoli z łatwością wybrać odpowiedni model dla naszego domu lub mieszkania. W ofercie drzwi przylgowe i bezprzylgowe, które standardową są doposażane w zamek magnetyczny. Czas reazlizacji: 6 tygodni .

 

 

POLSKONE to firma, która posiada 26 letnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi wewnetrznych. Dysponują najbogatszą ofertą drzwi wewnętrznych wykonywanych w technologii przylgowej i bezprzylgowej. Ilość modeli oscieżnic również jest imponująca. Czas realizacji: 6 tygodni. 

 

 

 

ERKADO to producent drzwi wewnętrznych płytowych i ramiakowych. Swoją ofertę budują w oparciu o drzwi przylgowe i bezprzylgowe.  Posiadają również modele przesuwne. To co wyróżnia firmę ERKADO to krótszy czas realizacji: 3 - 4 tygodnie.

 

 

AGMAR, od 1998 roku produkuje drzwi drewniane zarówno zewnętrzne jak i wewnętrze. Wykonuje drzwi z drewna litego sosnowego lub dębowego o grubości 40 mm. W ofercie występują skrzydła przylgowe i bezprzylgowe. Czas reazlizacji: 4 tygodnie.

 

 

DREW - HOLTZ to producent głównie drzwi płytowych oraz ramowych. Firma posiada opatentowane modele (wzory), które szybko znalazły swoich wielbicieli wśród wymagających Klientów. Do takich drzwi można zaliczyć model łezka, roma lub eska. Czas realizacji: 4 tygodnie.

 W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy Państwa do naszego biura, gdzie otrzymają Państwo najnowsze katalogi z poszczególnymi modelami oraz ich kolorystyką. Ewentualnie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym, który dostarczy katalogi pod wybrany adres. 


Skawina ul. 29 Listopada 2A, tel. 12 256 05 44, Sklep otwarty Pn-Czw: 09.00-17.00, Pt: 10:00-18:00, Sob. 09.00-13.00
Kraków, Aleja Kijowska 66, tel: 500 846 071, Salon otwarty: Pn-Czw: 10.00-17.00, Pt: 10:00-18.00
Adres korespondencyjny: 30-350 Kraków, ul. Zachodnia 4/42
E-mail: biuro@oknopremium.pl