MOSKITIERY - Moskitiery

Moskitiery okienne

Moskitiery okienne to zasłony zwykonane z gęstej siatki zamontowanej w ramce aluminiowej. Stanowi zabezpieczenie przed komorami, muchami oraz innymi owadami. Stosowane również w oknach, które są usytuowane blisko linii drzew. Wówczas stanowi bariere przed wpadaniem liści do mieszkania czy też domu. Moskitiery okienne są proste do montażu jak i demontażu w porze zimowej. 

Wykonujemy moskitiery okienne na zamówienie "pod wymiar" okna. Posiadamy dwa systemy ramek: standardowy (profil prosty) oraz prestige (profil zaokrąglony). Moskitiery okienne standardowo wykonujemy z siatką beżową zamontowaną w ramce aluminiowej w kolorze białym lub brązowym. Posiadamy również moskitiery okleinowane w kolorze złoty dąb, orzech, winchester. Na specjalne zamówienia wykonujemy ramki w dowolnym kolorze RAL.

 

 

 

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe swoją popularność zawdzięczają Stanom Zjednoczonym, gdzie każda ościeżnica drzwiowa standardowo jest doposażana w moskitere drzwiową otwieraną na zewnątrz. Moskitiery drzwiowe wykonywane są z profilu aluminiowego lakierowanego na biało lub brązowo. Wykonujemy również w kolorystyce dopasowanej do oklein okiennych, typu: złoty dąb, mahoń, orzech, winchester.

Moskitiera drzwiowa wykonywana jest na trzech zawiasach, które są doposażone w sprężyny, które każdorazowo po otwarciu, samoczynnie zamykają skrzydło moskitery. Zamontowane magnesy wraz z uszczelkami szczotkowymi zapewniają szczelność połączenia skrzydła moskitriery z profilem okiennym. Dla miłośników zwierząt oferujemy moskitiery ze specjalnym wykonanym otworem, który umożliwia przechodzenie kotów lub małych psów przez skrzydło moskitiery, bez koniećzności jego otwierania.

 

 

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne zostały stworzone specjalnie dla drzwi przesuwnych typu PSK lub HST, gdzie możliwość zastosowania moskitiery okiennej lub drziowej jest praktycznie niemożliwe. System przesuwny umożliwia wykonanie moskitier o wielkogabarytowym rozmiarze. Moskitiery przesuwne zbudowane są z dwóch prowadnic(górnej i dolnej), po których porusza się skrzydło moskitiery.

 

 

Moskitiery zwijane

Moskitiery zwijane to system który umożlwia nam zwinięcie moskitiery do puszki w każdej chwili. Sprężyny mocujące wraz z prowadnicami  zapewniają odpowiednie naciągnięcie siatki.  Moskitiery można z powodzeniem montować z puszką w górnej części jak i puszką umiejscowioną z boku. Wówczas siatka porusza się zlewej na prawą stronę lub odwrotnie. To rowiązanie znakomicie sprawdza się w pojedyńczych drzwiach balkonowych.


Skawina ul. 29 Listopada 2A, tel. 12 256 05 44, Sklep otwarty Pn-Czw: 09.00-17.00, Pt: 10:00-18:00, Sob. 09.00-13.00
Kraków, Aleja Kijowska 66, tel: 500 846 071, Salon otwarty: Pn-Czw: 10.00-17.00, Pt: 10:00-18.00
Adres korespondencyjny: 30-350 Kraków, ul. Zachodnia 4/42
E-mail: biuro@oknopremium.pl