OKNA - Okna PCV

IGLO - DRUTEX

Okna Kraków IGLO 5 oraz IGLO 5 CLASSIC to nowoczesny produkt firmy DRUTEX S. A. Zaokrąglona linia profilu znakomicie komponuje się do każdego rodzaju aranżacji wnętrza. Możliwość doposażenia w pakiet trzyszybowy dodatkowo wpływa na jego ergonomię.

 

 

IGLO ENERGY - DRUTEX

Okna Kraków IGLO ENERGY  to najmłodszy produkt firmy DRUTEX S. A. Jako siedmiokomorowy profil wyposażony standardowo w pakie trzyszybowy z potrójnym uszczelnieniem, spełnia rystrykcyjne wymagania okna pasywnego. Opcjonalnie okno można wyposażyć w szkło z powłokami niskoemisyjnymi o współczynniku przenikalności termicznej Ug=0,3 W/(m2K), co stanowi absolutny rekord.

 

BRUGMANN ARTE/AD

Firma BRUGMANN, należąca do niemieckiej grupy Salamander Industrie Produkte, uważana jest za prekursora w produkcji okien PCV. Od ponad czterdziestu lat produkuje okna, które  nie tylko na rynku niemieckim, ale i w całej Europie uważane są za profile o najwyższej klasie wytrzymałości. O klasie okien świadczy możliwość wyposażenia ich w pakiet trzyszybowy o współczynniku 0,5 W/(m2K).

 

SALAMANDER BLUEVOLUTION

System okien SALAMANDER BLUEVOLUTION to jakość sama w sobie. Innowacyjna technika w połączeniu z konwencjonalną technologią tworzy okno o bezkonkurencyjnej wartości współczynnika izoalcyjności termicznej Uf. Wyniki badań przeprowadzone na oknach, poświadczają, że okna BLUEVOLUTION spełniają kryteria okien stosowanych do domów budowanych w technologii pasywnej. Okno zostało nagrodzone za "JAKOŚĆ ROKU 2013" oraz "JAKOŚĆ ROKU 2014" w kategorii "PRODUKT ROKU".

 

SALAMANDER BLUDECORO

Okna BLUDECORO to specjalnie przygotowany wariant okien BLUEVOLUTION. Swoją wyjątkowość zawdzięcza budowie futryny, która okala glify. Ponadto posiada wbudowany aluminiowy, ekstrudowany parapet. Jego rama połączona jest z konstrukcją wykończeniową, która zabezpiecza elewację przed omszeniem i zaciekami.

 

 

DRZWI PRZESUWNO UCHYLNE - SYSTEM PSK

System drzwi przesuwnych PSK to rozwiązanie, sprawdzające się w otworach okiennych, które przeważnie wymagają zastosowania okien balkonowych o budowie trzyskrzydłowej. Skrzydło w systemie PSK po otwarciu (odchyleniu) porusza się na prowadnicach, przytwierdzonych w dolnej i górnej cześci ramy. Zakres stosowania wynosi 3 metry szerokości i 2,4 metra wysokości.

 

 

 

DRZWI PRZESUWNE - SYSTEM HST

System drzwi przesuwnych HST w oparciu o nowoczesne rozwiązania, umożliwia wykonanie wielkogabarytowych przeszkleń. Zakres stosowania wynosi 6 metrów szerokości i 2,5 metra wysokości. Budowa systemu HST znacząco różni się od systemu PSK. W opisywanym systemie, skrzydło porusza się po prowadnicy, która jest osadzona na niskim progu aluminiowym. Skrzydło drzwiowe porusza się po osobnym torze, co sprawia, że głębokość zabudowy konstrukcji wynosi aż 172 mm.


Skawina ul. 29 Listopada 2A, tel. 12 256 05 44, Sklep otwarty Pn-Czw: 09.00-17.00, Pt: 10:00-18:00, Sob. 09.00-13.00
Kraków, Aleja Kijowska 66, tel: 500 846 071, Salon otwarty: Pn-Czw: 10.00-17.00, Pt: 10:00-18.00
Adres korespondencyjny: 30-350 Kraków, ul. Zachodnia 4/42
E-mail: biuro@oknopremium.pl