OSŁONY OKIENNE - Osłony okienne

W ofercie posiadamy kilkadziesiąt systemów osłon okiennych, począwszy od prostych roletek tekstyknych zwijanych na wałku, po skomplikowane systemy żaluzji pionowych obsługiwanych elektrycznie. Wszystkie systemy posiadają bogatą game kolorystyczną. Do wyboru mają Państwo ponad 300 tkanin do rolet zarówno poziomych, pionowyc, jak i w systemie dzień - noc. 

 

Rolety w kasecie

Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest roleta tekstylna w zgrabnej kasecie aluminiowej lub plastikowej. Dzięki prowadnicom tkanina nie odchylna się od szyby, nawet w przypadku uchylonego okna. Delikatny kształt puszki z płaskimi nierzucającymi się w oczy prowadnicami stanowi idealne rozwiązanie do domu lub mieszkania. O walorze estetycznym i wytrzymałościowym świadczą mechanizmy aluminiowe, które umożliwiają płynne opuszczanie i podnoszenie rolet. 

 

 

Żaluzje pionowe

W obecnych czasach producenci okien wyprzedzają się w zakresie możliwości wykonywania coraz wiekszych przeszklen okiennych. Stąd też, system żaluzji pionowych cieszy się coraz to większą popularnością. Możliwość ich zsuwania i obracania, daje szanse prostego mycia okna, bez potrzeby ich demontowania. Obecnie dysponujemy ok. 150 wzorami kolorystycznymi, które z pewnością idealnie wkompnują się w każdą stylistykę pokoju.

 

Roletki Dzień - Noc

To obecnie najnowsze rozwiązanie wśród systemów roletkowych. Swoją popularność zawdzięczają designerskiemu rozwiązaniu, które w pełni zastępują coraz mniej popularne firany i zasłony. Roleta dzień noc chroni naszą prywatność, przy tym nie ogranicza korzystania z widoków za oknem. Bogata kolorystyka tkanin sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym projektantów wnętrz. 

 

 

Żaluzje poziome

System żaluzji poziomych cieszy się najwiekszą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Ich konstrukcja umożliwia bardzo proste podnoszenie, opuszczanie i manewrowanie kątem nachylenia lamelek. Bezprecedensową zaletą żaluzji poziomych jest możliwość dozowania ilości wpadającego światła poprzez odpowednie ustawienie piór. Początkowo produkowano żaluzje wyłącznie w kolorze srebrnym, obecnie są dostępne w kilku wzorach i kilkudzięciu kolorach.

 

Żaluzje plisowane

To rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie funkcjonalność. Prosta obsługa umożliwia obsługę systemów plisowych zarówno z gory do dołu, jak i z dołu do góry. Bogate wzornictwo w połaczeniu z ciekawą kolorystyką stanowią łakomy kąsek dla projektantów wnętrz. Systemy plisowane nie ograniczają kąta otwarcia okna, jak ma to miejsce w przypadku rolet tekstylnych. Szczególną zaletą plis jest, możliwość wykonywania ich w dowolnym kształcie (trójkąty, trapezy). Również mają zastosowanie w oknach dachowych, gdzie płaszczyna okna nie jest w poziomie. 

 

Roletki dachowe

Budowa roletek dachowych nieco różni się od roletek tradycyjnych. Pomimo tego, że system wygląda podbnie i składa się z puszki i prowadnic, to dodatkowo jest doposażony w sprężynę, która przez cały czas naciąga tkaninę. Ponadto prowadnice maja specjalne stopki, które umożliwiają zablokowanie tkaniny w dowolnym miejscu. Wzornictwo kolorystyczne tkanin oparte jest na wzornictwie tkanin dostępnych w roletakach tradycyjnych.

 

Rolety rzymskie

Idealnie wkomponowują się zarówno w tradyjne jak i nowoczesne wnętrza. Oprócz funkcji przeciwsłonecznej, pełnią funkcję dekoratorską. Dostępne w kilku rodzajach wykończeń, stanowią rozwiązanie dla najbardziej wymagających dekoratorów wnętrz. Bogata kolorystyka tkanin nada niepowtzarzalności każdemu domowi. 


Skawina ul. 29 Listopada 2A, tel. 12 256 05 44, Sklep otwarty Pn-Czw: 09.00-17.00, Pt: 10:00-18:00, Sob. 09.00-13.00
Kraków, Aleja Kijowska 66, tel: 500 846 071, Salon otwarty: Pn-Czw: 10.00-17.00, Pt: 10:00-18.00
Adres korespondencyjny: 30-350 Kraków, ul. Zachodnia 4/42
E-mail: biuro@oknopremium.pl