ROLETY - Nakładane

Rolety nakładane (nadstawne, nasadkowe) montowane są w budynkach, które zostały zaprojektowane specjalnie pod montaż tego typu rolet. System ten wymaga wykonania otworów okiennych powiększonych o wysokość puszki rolety. Puszka rolety montowana jest nadstawnie nad oknem i otwierana jest wyłącznie od strony wewnętrznej, co stanowi jedno z najlepszych rozwiązań antywłamaniowych. Strona wewnętrzna jak i zewnętrzna rolety może być zabudowana, wówczas klapa rewizyjna jest otwierana z dołu od wewnątrz pomieszczenia. Rolety nakładane dodatkowo są ocieplone od środka. Istnieje możliwość doposażenia ich w moskitiery.

 

TERMO PRESTIGE

TERMO PRESTIGE to najabardziej popularny system rolet nakładanych. Nowoczesny system puszki umożliwia montaż rolety nawet na oknach o głębokości zabudowy 264 mm. Dodatkowo klapę rewizyjną rolety można wykonać na dwa sposoby (otwierana od czoła lub od dołu). Klapa rewizyjna montowana od czoła daje możliwość osadzenia rolety na ramach okiennych o niestandardowej grubości. Obsługa rolety odbywa się ręcznie za pomocą taśmy lub elekrycznie za pomocą pilota lub przełącznika. Ścianki nośne pancerza wykonane są z dwukomorowego profilu, co znacząco podnosi izolację termiczną rolety. 

 

TERMO LUX

TERMO LUX to roleta przeznaczona do nowowybudowanych budynków lub też istniejących, które wymagają modernizacji. Klapa rewizyjna rolety otwierana jest wyłącznie od dołu, co daje możliwość zabudowania rolety od czoła. Umiejscowienie klapy od dołu zapewnia dostęp serwisowy. Roletę można stosować wyłącznie do okien, których profil okienny nie przekracza głębokości zabudowy 95 mm. Roletę można obsługiwać ręcznie za pomocą taśmy lub elektrycznie za pomocą przełącznika lub pilota. System rolet TERMO LUX nie można zintegrować z moskitierą.

 

CLASSIC

CLASSIC to ekonomiczna wersja rolety TERMO LUX. W CLASSIC klapa rewizyjna umiejscowiona jest od czoła pancerza. Tak jak system TERMO LUX posiada ograniczenie w zakresie stosowania na ramy okienne o głębokości zabudowy maksymalnie 95 mm. Również w tym systemie nie można zastosować moskitier, które chronią przed komarami i zanieczyszczeniami. Roletę można doposażyć w silniki elektryczne sterowane za pomocą przełącznika lub pilota.


Skawina ul. 29 Listopada 2A, tel. 12 256 05 44, Sklep otwarty Pn-Czw: 09.00-17.00, Pt: 10:00-18:00, Sob. 09.00-13.00
Kraków, Aleja Kijowska 66, tel: 500 846 071, Salon otwarty: Pn-Czw: 10.00-17.00, Pt: 10:00-18.00
Adres korespondencyjny: 30-350 Kraków, ul. Zachodnia 4/42
E-mail: biuro@oknopremium.pl