ROLETY - Adaptacyjne

Zaletą rolety wewnętrznej jest możliwość zastosowania jej w każdej chwili, gdyż montowana jest ona na elewację budynku. Roleta ta spełnia bardzo dobrą funkcję izolacji cieplnej, a także chroni pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem. Ten rodzaj rolet można doposażyć w doskonałej jakości napędy, które zapewnią komfort użytkowania. Co więcej zakres dostępnej kolorystyki spełni wszystkie estetyczne oczekiwania.

 

STANDARD

Skrzynka tej rolety ścięta jest pod kątem 45 stopni, co umożliwia zastosowanie jej do już istniejących okien lub bezpośrednio na elewacji. O sposobie montażu tej rolety decyduje wielkość skrzynki, która zależna jest od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Pianka poliuretanowa zastosowana w tej rolecie wpływa na właściwości izolacji termicznej, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić energię cieplną, niezbędną do ogrzania pomieszczenia.

 

ROLLO LUX

Roleta ROLLO LUX to roleta o skrzynce owalnej, która wzbogaca aspekt wizualny okna. Wielkość skrzynki uzależniona jest od wysoikości rolety oraz rodzaju zastosowanego pancerza. Istnieje możliwość doposażenia rolety w moskitierę, która chroni domowników przed komorami i zanieczyszczeniami. Szczególnie istotne w domach znajdujących się w sąsiedztwie jezior, stawów, itp.

 

OMEGA LUX/OMEGA STANDARD

Roleta OMEGA LUX to roleta, która nadaje oknu szyk i elegancje. Możliwość jest wybrania wariantu ekonomicznego, który zbudowany jest z skrzynki ekstrudowanej (OMEGA STANDARD). Wszystkie systemy rolet można doposażyć w silniki elektryczne ze sterowaniem radiowym, które ograniczą Państwu koszta związane z doporwadzaniem kabli do poszczególnych przełączników. System rolet RTS, bo tak nazywany jest system radiowy wymaga wyłącznie zasilania 230V.

 

INTEGRO

To system rolet podtynkowy, który jest najcześciej stosowanym systemem w nowo powstałych budynkach jednorodzinnych. Budowa rolety zapewnia jej brak widoczności zarówno od strony wewnętrznej (nie wchodzi w światło szyby) jak i od strony zewnętrznej. Po zewnętrznej stronie puszki rolety znajduje się zewnętrzny nośnik tynku, który umożliwia jej całkowite schowanie za elewacją budynku. Wówczas klapa rewizyjna rolety jest otwierana od dołu.


Skawina ul. 29 Listopada 2A, tel. 12 256 05 44, Sklep otwarty Pn-Czw: 09.00-17.00, Pt: 10:00-18:00, Sob. 09.00-13.00
Kraków, Aleja Kijowska 66, tel: 500 846 071, Salon otwarty: Pn-Czw: 10.00-17.00, Pt: 10:00-18.00
Adres korespondencyjny: 30-350 Kraków, ul. Zachodnia 4/42
E-mail: biuro@oknopremium.pl