ZABUDOWY BALKONOWE

Prezentujemy Państwu nowoczesne systemy zabudowy balkonów, które wykonane są z trwałych, a jednocześnie bardzo eleganckich materiałów, w tym z wysokiej klasy aluminium oraz hartowanego szkła. To funkcjonalne konstrukcje, które pozwalają przedłużyć wnętrze mieszkania na zewnątrz i stworzyć dodatkowe pomieszczenie, odpowiednio chronione przed deszczem, wiatrem, śniegiem czy kurzem. To również znakomite zabezpieczenie się przed skutkami zanieczyszczania tarasu przez ptaki czy powstawania uszkodzeń w wyniku działania stale zmieniających się czynników atmosferycznych. Zabudowy balkonów to również doskonały sposób na izolację akustyczną i cieplną mieszkania. Zapewniamy, że tak wykonana konstrukcja może stanowić także skuteczne zabezpieczenie antywłamaniowe. Jeśli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów na temat tych produktów, zapraszamy do naszego salonu w Krakowie lub do kontaktu z naszymi konsultantami.

 

ZABUDOWA RAMOWA COPAL

Zarówno w wariancie paneli przesuwanych, jak i nieruchomych mogą Państwo liczyć na pełną ochronę i skuteczną izolację – termiczną i akustyczną. Systemy COPAL to ciekawa propozycja zarówno dla niewielkich mieszkań i apartamentów, jak i domów jednorodzinnych. Oferuje ona bowiem otwarcie domu na zewnątrz – przeniesienie jego przestrzeni poza mury. Także utrzymanie tego rozwiązania w czystości nie stanowi najmniejszego problemu.

 

ZABUDOWA BEZRAMOWA BKS

To propozycja przygotowana z myślą o nawet najbardziej nietypowych przestrzeniach. Zabudowy balkonów, wykonywane przez firmę COPAL, bazujące na bogactwie systemów BKS to nie tylko gwarancja wieloletniej trwałości i funkcjonalności, ale również nieprzeciętnej estetyki – w pełni harmonizującej ze stylistyką danego budynku. Wszystkie szklane kurtyny to także możliwość stworzenia bardzo kameralnej atmosfery.

 

ZABUDOWA BEZRAMOWA VISION

Atutem tego systemu jest brak ram, dzięki czemu żadne elementy instalacyjne nie szpecą ostatecznego efektu. Spójna, jednolita oraz wkomponowująca się w tło budynku konstrukcja pozwoli otworzyć dom na wszystko, co dzieje się wokół niego. Systemy VISION pozwolą więc cieszyć się przestrzenią ogrodu i tarasu nawet w wietrzne, jesienne poranki. Wszystkie przygotowywane pod kątem indywidualnych wymiarów.


Skawina ul. 29 Listopada 2A, tel. 12 256 05 44, Sklep otwarty Pn-Czw: 09.00-17.00, Pt: 10:00-18:00, Sob. 09.00-13.00
Kraków, Aleja Kijowska 66, tel: 500 846 071, Salon otwarty: Pn-Czw: 10.00-17.00, Pt: 10:00-18.00
Adres korespondencyjny: 30-350 Kraków, ul. Zachodnia 4/42
E-mail: biuro@oknopremium.pl